18 Feb

Advertisements

One Response to “”

  1. thomnel February 18, 2010 at 5:24 am #

    Mrembo wetu wa 2009 Miriam akisindikizwa na ndugu zake baada ya kuwekewa dhamana ya 1,000,000. anatuhumiwa kwa kosa la kuharibu mari na yuko nje kwa dhamana. marafiki wa blog hii wanampa pole. na baadhi wamependekeza kuwa kuanzia sasa shindano la Miss Tanzania liitwe miss lupango. eti marafiki ?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: